Örnek Uygulama Videoları

SB Glass®Smart Film

İç mekan tasarımların da SB Glass® akıllı film kullanımı popülerlik kazanmaya ve moda olmaya devam ediyor. SB Glass® filmi dayanıklı ve yüksek kaliteli malzeme, yüksek şeffaflık ve ışık geçirgenliği, güvenlik ve projeksiyon ekranı olabilme gibi benzersiz özelliklere sahiptir.

SB Glass® filmi sadece çok işlevli bir ürün değil, aynı zamanda birçok görevi yerine getirecek iç mekanın bağımsız bir elemanı olarak da kullanılabilir: ofis bölmeleri, perde ve jaluzilere alternatif, gölgeleme ekranları vb. Şeffaf bir durumda olduğunda, SB Glass® film ultraviyole ışınlarının odaya girmesine izin vermez, bu da sağlıklı bir mikro iklim yaratılmasına katkıda bulunur. Isı kaybını azaltır ve klima maliyetini en aza indirir.

Uygulama Alanları

KURUMSAL ALANLAR

Toplantı odaları, konferans salonları, okullar, hareketli kapılar ve pencereler, ofis bölme camları, yönetici ofisleri, ara kapılar, çatı pencereleri, fuar sergileri ve kumanda merkezleri.

HOTELLER VE RESTAURANTLAR

Otel odası mahremiyet bölümleri, banyo / yatak odası gizlilik perdesi, harici pencereler, kapılar, konferans merkezi pencereleri ve çatı pencereleri, bar ve restoran ekranları, tuvalet kabinleri, mağaza vitrinleri, korkuluklar ve balkonlar.

PROJEKSİYON

Dahili veya harici yüksek çözünürlüklü arka projeksiyon. Projektör 1 ila 3 metre uzakta olmalı ve optimum çözünürlük için hafif eğimli olmalıdır.

YAŞAM ALANLARI

Banyo bölmeleri, hareketli kapılar ve pencereler, projeksiyon perdeleri, kapılar, cam oda bölmeleri, kış bahçeleri, tavan pencereleri, güneşlikler ve perdeler için bir alternatif olarak.

GÜVENLİK

Güvenlik pencereleri (kurşun geçirmez cam içeren), banka kasiyer penceresi ve otomatik para çekme sistemi, vizyon panelleri, giriş fuayesi ve hücre kapıları ve pencereleri.

YERLEŞİM

Banyo bölücüler, çalıştırılabilir kapılar ve pencereler, projeksiyon perdeleri, kapılar, sürgülü kapılar, tavan pencereleri ve güneşlikler ve perdeler için bir yedek olarak.

EĞLENCE, SHOWROOMS VE YÖNETMENLER

Arka projeksiyon ekranları, özellik ekranları, özel efekt panelleri ve show ekranları.

SAĞLIK HİZMETİ

Hastane (kreş, acil servis, yoğun bakım, ameliyathane), klinikler, yangına dayanıklı kapılar, gizlilik / kısıtlayıcı izleme alanları.

TAŞITLAR

VIP araç camları ve güvenlik çözümleri.Sık Sorulan Sorular

SB PVC Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. iki (2) yıl boyunca satılan filmi garantiler. Garanti, ürünün teslimatından sonra yürürlüğe girer.

İki yıl garanti: SB PVC Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. aşağıdaki garantileri kapsar:

- SB Glass® film teknolojisinin normal çalışması,
- Akıllı Cam Teknolojileri filminin elektriksel aktivasyonu veya deaktivasyonu üzerine renk, renk ve opaklık açısından istenen etkide tutarlılık,

- SB Glass® filminin kırılması veya katlanması,
- Ürünün hatalı kullanımı,
- Filmlerin 50 °C ‘den daha yüksek sıcaklıklara maruz bırakılması,
- Ateş veya aleve maruz bırakılması,
- SB Glass® filmin 220V AC şehir şebekesine doğrudan bağlanması,
- Yüzeyinin uygun olmayan temizleyiciler ile silinmesi,
- Güçlü asidik veya bazik çözücü sıvılara veya buharına maruz kalması,
- Akıllı Cam Teknolojileri tarafından yapılmayan bir değişiklik,
- Ürün yetkili teknisyenler tarafından kurulmamışsa hatalı kurulum,
- Yetkili teknisyenler tarafından kurulmamışsa, ürünün eksik kurulumu,
- Ürünün kurulumu standartlara, talimatlara, direktiflere ve tavsiyelere uymuyorsa,
- Ürünün kurulumu ve bakımı sırasında tedarikçi tarafından önceden onaylanmayan sızdırmazlık maddelerinin veya kimyasal bileşenlerin kullanımı,
- Sistemin, camın, filmin veya satılan ürünün diğer bileşenlerinin bir elektrik dalgasına maruz kalması,
- Yetersiz ve / veya belirtilmemiş veya tedarikçi tarafından önceden onaylanmamış elektrik işleri, elektrik kabloları veya elektrik sistemleri,
- Ürünün kusurlu kullanımı, harici bir neden, üçüncü bir tarafın eylemi, doğal bir felaket ve genel olarak herhangi bir mücbir sebep durumu,

Garanti devredilemez: Buradaki garanti, satıcı tarafından yalnızca Müşteriye sağlanır ve ürünün sonraki alıcılarına devredilemez.

Tedarikçi tarafından sağlanan garantiyle ilgili her türlü iletişim, faturada belirtilen iletişim bilgileri kullanılarak kendisine gönderilmelidir. Garantinin geçerliliği için nakliye müşteriye ait olacak şekilde ürünü tedarikçiye iade etmelidir.

Ürünün arızalanması halinde garanti kapsamındaysa, ürünü onarılabilir ya da değiştirilebilir. Ürünün çıkarılması, kurulumu veya yeniden kurulması ile ilgili işçilik maliyetleri, tedarikçinin sağladığı garanti kapsamında değildir.

1. Müşteri, ürünün kurulumundan önce üreticinin TEKNİK BİLGİLERİNİ tamamen tanımalıdır.

2. Ürünün uzun süre özellikle de doğrudan güneş ışığına maruz kalması durumunda müşteri, ürünün Low E cam ile yapılmasını düşünmelidir ve iki cam arası lamine olan film tercih edilmelidir. Aksi takdirde, böyle bir durum SB Glass® filmi için zararlı olabilir ve garantiyi geçersiz kılabilir.

3. Ürünün aşırı neme maruz kalacağı bir yere kurulması istendiyse (ıslak cam) bu durumda ürünün tüm kenarlarının uygun bant ve Nötr cam silikon ( Dowsil 791 T – Asit bazlı olmayan ) sızdırmazlık maddesi ile izolasyonu zorunludur. Üreticinin TEKNİK BİLGİLERİNDE belirtilmiştir. Buna uyulmaması bu garantiyi geçersiz kılacaktır.

4. Uygulama öncesi ve uygulama sonrası fotoğraflarının ayrıca 30 saniyelik videosunun 14 gün içinde gönderilmesi gereklidir. Gönderilmediği takdirde garanti geçersiz olacaktır.

5. SB Glass® filmi ile ilgili tüm garantiler; tarafımızdan onaylanmış bir personel tarafından kurulmuş olmalıdır. Montaj uygulamaları eğitimli personel tarafından yapılmaz ise garanti geçersiz sayılacaktır.