SB Glass

Ürün Tanımı

İç mekan tasarımların da SB Glass® akıllı film kullanımı popülerlik kazanmaya ve moda olmaya devam ediyor. SB Glass® filmi dayanıklı ve yüksek kaliteli malzeme, yüksek şeffaflık ve ışık geçirgenliği, güvenlik ve projeksiyon ekranı olabilme gibi benzersiz özelliklere sahiptir.

SB Glass® filmi sadece çok işlevli bir ürün değil, aynı zamanda birçok görevi yerine getirecek iç mekanın bağımsız bir elemanı olarak da kullanılabilir: ofis bölmeleri, perde ve jaluzilere alternatif, gölgeleme ekranları vb. Şeffaf bir durumda olduğunda, SB Glass® film ultraviyole ışınlarının odaya girmesine izin vermez, bu da sağlıklı bir mikro iklim yaratılmasına katkıda bulunur. Isı kaybını azaltır ve klima maliyetini en aza indirir.

Özel Alan Görünmezliği: SB Glass® film özel çalışma alanlarında, ofis ara bölmelerinde, toplantı salonlarının iç mekan pencerelerinde hızlı ve makul özel alan ayrımı sağlar. SB Glass® filmi uygulanan cam dilediğiniz anda bir uzaktan kumanda tuşu ile opak yada transparan olma özelliğini gösterir.

About
Projeksiyon Ekranı

Projeksiyon Ekranı: SB Glass® film uygulanan cam gün boyunca şeffaf, opak veya aynı anda HD projeksiyon ekranı olarak da kullanılabilmektedir. SB Glass® film yenilikçi mağaza ekranı sunmak isteyenlerin akıllı çözüm ortağıdır.

Güvenlik Koruması: SB Glass® filmi camınıza bir güvenlik katmanı ekler. Akıllı film, pencerelerinize 0,4mm çok dayanıklı PDLC filmi ekleyerek camınızı güçlendirir.

Güvenlik Koruması

Çevresel Koruma: UV ve kızılötesi radyasyona doğrudan maruz kalmak, sadece zemin ve mobilyalarınız için değil aynı zamanda sağlığınız için de uygun değildir. SB Glass® filmi zararlı UV ışınlarının % 98’ini ve % 95 kızılötesi radyasyonu engeller. Sizi, sevdiklerinizi ve değerli eşyalarınızı korur.

Çevresel Koruması